| Sara2 a întrebat:

Ce salariu are un angajat în supermarket (kaufland lidl etc) în Romania? Bani în mână zic

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bun raspuns il vei afla de la o angajata kaufland sau lidl cand mergi la cumpărături si nu sunt clienti intreaba o fată de la casă poate ea i ti va spune si vei afla suma reală.

| Frank51 a răspuns:

+-~2000

| Apokales a răspuns:

Peste 2000 de lei net cu tot cu bonuri de masa etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La marfa cred ca 1500 lei
La casa 2000 lei

| Valentina73838 a răspuns:

Lidl plateste cel mai bine. Am lucrat la ei 2 ani. Salariu de inceput era pe atunci 1950 lei plus bonuri de masa. Odata cu trecerea timpului iti maresc salariul