| Sara2 a întrebat:

Ce salariu are un asistent de farmacie? dar un asistent medical?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana 1000 ron

| mgtow a răspuns (pentru suntserios):

laughing atat ia un sofer pe duba, da se vede ca soferii profesionisti castiga mai bine decat astia care au bacul in mana dar mai sunt si altii care au avantaje fata de ei.

| suntserios a răspuns (pentru mgtow):

Si daca esti sofer pe dupa inseamna ca nu ai bacul luat?

| mgtow a răspuns (pentru suntserios):

Nu dar sunt sunt dezavantaje cu bacul chiar daca il ai sau nu salariul e acelasi dar depind factorii de munca si responsabilitatiile angajatului.

| raMLesS a răspuns (pentru mgtow):

Si cu bac si fara bac tot sofer de duba ma fac

| razvandinu a răspuns:

Asistent de farmacie cam 1000-1400 lei si asistentul medical 1200- 2200 lei cam asa dar depinde poate sa fie si mai mult si mai putin