| numesiprenume0 a întrebat:

Ce salariu are un asistent medical debutant in prezent? Dupa cat timp creste? Si la cat poate ajunge maxim acesta? P.S. Pentru studii postliceale. Ofer funda!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde, stiu pe cineva care s-a angajat recent si ia 2000 lei. Altcineva care tot asa s-a angajat recent la Fundeni la terapie intensiva si ia aproape 5000 lei. Dar ca sa ajungi sa iei un post asa bine platit trebuie sa ai pile, sa ai pe cineva sa te bage acolo sau sa ai multi bani sa dai spaga.