| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla cand anulez un produs de pe eMAG!? Am nevoie de lamurire!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se anuleaza comanda pur si simplu nu-ti mai vine acasa produsul pe care l-ai comandat, poti anula o comanda inainte sa scoata factura si garantia, iar daca ti-au scos factura si garantia poti refuza coletul cand te suna curierul, sunt client vechi la eMag din 2009

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Se anuleaza si numai primesti produsul. Daca ai sa verifici statusul acelei comenzi pe profilul tau de pe site (eMAG) o sa vezi ca scrie in dreptul comenzii ANULATA

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Da cum zic ei...

| OctavianSps a răspuns:

Vei fi arestat.
Nimic, ce crezi ca se intampla : ))

| vexaystaff a răspuns:

Pai daca ai optat pentru plata rambus absolut nimic da daca ai platit cu cardul o sa ai de asteptat pana se va riva bani inapoi in contul tau si dupa iti face dosar penal pentru inselaciune happy lamurit?