| Girly97 a întrebat:

Ce se intampla daca iti folosesti cardul de debit pentru cazinouri online?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pierzi bani, doar atât.

| Bizon95 a răspuns:

O sa apara o bucla temporala si universul o sa faca implozie, iar D-zeu, Isus, Allah, Budda, sau cine e acolo sus o sa fie suparat rau pe tine
nu ma crezi... ok, atunci

O SA RAMAI FARA BANI! SERIOS!
nimic altceva

sau, tu ce credeai? de pui asa o intrebare?!?

| RoCkKiD a răspuns:

Atat timp cat e un cazino cunoscut cu securitate ok, absolut nimic. Poate o sa iti cheltui toti banii din cont dar aia poti face si la un cazino fizic.

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Nu! Dar dacă ești pe datorii îți poate bloca cardul

| Bizon95 a răspuns (pentru Rosu_Cristian_2000):

NU... chiar
1. pe un card de, debit NU pot sa faci datorii la cazino
2. totusi poti sa nu iti platesti abonamentul de serviciu bancar (cardul de debit e un serviciu ca oricare altul, singura diferenta e ca abonamentul se retrage direct din cont) si atunci se suspenda... tot, pana te duci si bagi bani in el... totusi, te contrazic pentru ca asta dureaza cel putin o luna (pana cand constata ca nu se mai poate retrage abonamentul)

insa pana atunci nu mai ai nici un ban pe card, asa ca nu conteaza ca e blocat sau nu, pana nu bagi bani in el e total nefolositor!

| Girly97 explică (pentru Bizon95):

De fapt pentru cardul meu de debit nu platesc nimic lunar, am card la Banca Transilvania. Daca aveam un Mastercard de exemplu era o taxa lunara de administrare a cardului.