| Lorry_Loredana_1997 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă nu mai continui sa îmi mai plătesc abonamentul?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu inchizi contractul, facturile se vor triite in continuare si datoria ta se va cumula.
La un moment dat, datoria ta va fi vanduta unei firme de recuperare a creantelor, care vor obtine o sentinta judecatoreasca si te vor ececuta silit.
Suma finala care se va executa, va cuprinde toate cheltuielile aferente cumulate, inclusiv cele de judecata si de executare, care pot totaliza multiplul sumei initiale datorate.