| Girly97 a întrebat:

Ce se intampla la prima vizita la AJFOM?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să vizitezi AJOFM, trebuie să ai un motiv să o faci. Pentru ei, nu este important dacă este prima sau ultima.
În funcție de motivul tău acolo se întâmplă lucruri diferite.
Să te plimbi pe acolo pe coridoare, nu are nici un haz.

| Girly97 explică (pentru sadrian46):

Ma prezint pentru prima oara la o astfel de agentie pentru ca am absolvit liceul in mai 2018 si cursul de masaj in decembrie 2018 si inca nu am gasit loc de munca.

| sadrian46 a răspuns (pentru Girly97):

Ei au un afișier unde sunt postate locurile de muncă ale firmelor care
apelează la ei. Aceleași locuri de muncă sunt publicate pe situl lor, dar nu a nici un birou unde dta să te adresezi, să te ia în baza lor de date și să îți găsească ei loc de muncă.
Așa că dacă îi vizitezi, nu există nici un birou sau ghișeu la ei, care să înregistreze solicitarea dtale, nu se ocupă ei de așa ceva, au alte zeci de probleme de rezolvat.