| copilciudath a întrebat:

Ce site-uri cu sondaje sau chestionare platite stiti? dar sa fie serioase, si sa se efectueze platile. dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| StiuCeSpun a răspuns:

Salut, putine platesc si cand o fac platesc foarte putin, eu m-am lasat de ele. Acum castig cel mai bine cu urmatoarele doua metode[ nu au limita de referali] Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi

| copilciudath explică (pentru StiuCeSpun):

Ce trebuie sa faci la prima chestie cu facebook-ul? ca pe orice apas, imi apare aceeasi pagina la fel. trebuie sa adaug cati mai multi prieteni? sau?

| StiuCeSpun a răspuns (pentru copilciudath):

Da click pe butonul campanii si alege ce campanii vrei sa promovezi, apoi da click pe posteaza si alege unde vrei sa postezi. Penntru alte nelamuriri ma gasesti la banionline100@yahoo.com

| copilciudath explică (pentru StiuCeSpun):

Si tu reusesti sa scoti ceva bani din asta?

| StiuCeSpun a răspuns (pentru copilciudath):

Da, doar nu eram nebun sa promovez o teapa...

| copilciudath explică (pentru StiuCeSpun):

Deci nu toate campaniile sunt bune? ca am vazut ca parca dau ei serii de produse ce le poti promova

| StiuCeSpun a răspuns (pentru copilciudath):

Toate campaniile sunt bune

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai sa gaesti asa ceva, sunt doar vrajeli, iar in cel mai bun caz primesti 1-2$ pentru cateva sute de chestii completate