| jonny_5226 a întrebat:

Ce siteuri de jocuri mmorpg online stiti? Stiti jocuri online in care poti castiga diferite premii sau bani?

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca metin2.ro e fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mmorpg.com/
Incearca...aici sunt toate mmo/urile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate jokurile mmrpg e ceva gen metin in nici un caz ce scrity voi acolo
il prostyty pe baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tanki online, imperial online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu deastea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epic duel.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai ma baieti si fete jucati www.grepolis.com sau mount and blabe e misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sttiu club penguin, farmerama si webosaurus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zic cu am zis la toate am un site... cu care te poti loga pe toate metinurile private dar nul dau chiar la toti asa ca zi-mi id-ul tau si til zic.Detali:maxim lv (nu la toate ci doar la un metin) este 1110 cresti repede pana la lv 350 (desa ajungi GM la 13% din jocuri) eu am lv 1077 (sunt GM la 95%) merita incercat daca vrei iti dau eu un cont banat de lv 643 ca sa fii GM la 66%

| AnimeLife123 a răspuns:

Incearca dragon burn...e frumusel..multiplayer

| AnimeLife123 a răspuns:

Incearca dragon burn...e frumusel..multiplayer...sau monkeyquest..nu castigi bani sau premii

| PlayForFun a răspuns:

League of Legends e un joc bestial daca vrei sa joci fa-ti cont aici https://signup.leagueoflegends.com/......gnup/index dupa il descarci

| ALeXuTzU23 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/AXeLL daca intri si ma cauti (AXeLL) iti voi da cateva sfaturi si un tutorial

| AlexxDeeDee a răspuns:

Pai eu stiu cateva...cum ar fi...www.animalut.ro,www.tamagochi.ro,www.lumeacafelei.ro.cam atatea stiu. sper ca te-am ajutat cu ceva:D.

| RobitzZzul a răspuns:

Sa incerci 4Story...mie cel putin imi place mult am lvl 37 (lvl maxim 90)
site: http://www.4story.ro

| Baby20011 a răspuns:

Sunt toate jocurile MMORPG 2D si 3D sunt multe frumoasa Gen Free Realms sau...WoW Aion Aika http://play-free-online-games.com/games/games_rpg.html Sper sati placa

| miruna2002 a răspuns:

Jocul meu este epicduel.
dau doua pisici alb cu negru mai mici gratis unu baiat si cealalta fata

Nr tel.:0737228122

Atentie:sunati numai dupa ora 20:30 si veniti nu mai seara