| Kass1408 a întrebat:

Ce solutii ar exista la criza economica?

4 răspunsuri:
| EMike a răspuns:

Oamenii sa nu mai investeasca atat de mult in lucruri inutile, exemplu : Plecarile pe alte planete costa cat intretinerea tuturor popoarelor nevoiase din africa pe timp de 3 ani, cu consum mediu.In loc sa se faca progrese in medicina, cei de la NASA sunt preocupati de extraterestrii si alte minuni. Viata pe care o traim este cruda. Ar trebui sa ne bucuram mai mult pentru ce nu avem si sa fim multumiti cu cea ce ne este dat. In alta ordine de idei, criza nu exista. O seara placuta.

| alexxis0712 a răspuns:

Sa nu se mai lafaie toti in detoate

| DragosMentol a răspuns:

Bani Online.
In cele mai multe cazuri, costuri mici sau deloc, profit maxim, resurse foarte mari sau infinite.
id:jus7_me95 eu ma ocup cu asa ceva si merge foarte bine.

| Cyulycao a răspuns:

Vrei sa scapi de criza? stiu eu locul perfect unde poti face asta..astept un e-mail de la tine pe adresa sw33t_girl_4u@yahoo.com