| rlr09 a întrebat:

Ce telefon este mai bun dintre samsung I5500 GALAXY 5 si samsung corbyPRO B5310?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ia-ti galaxy-ulwinking

| xJelenaTrueLove a răspuns:

Eu iti recomand Samsung corbyPRO B5310 deoarece este mai bun si la pret si la calitate.

sper ca te-am ajutat.

| Ford a răspuns:

Galaxy toata ziuahappy

| CFuNky a răspuns:

Samsung I5500 GALAXY 5 imi pare mie dar conteaza sa te uiti tu la ce are unul si celalalt si daca te descurci unul sau altul si daca iti place cum arata!

Mult succes!
Fundita te rog!big grin

| Mirunaa_7131 a răspuns:

Eu am avut Samung Corby, si este un telefon excelent in raportul calitate-pret. Ti-l recomand. :*