| Membru112 a întrebat:

Ce telefon imi pot cumpara la 1000 de ron la mana a doua (S3 se merita recomandati )

6 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Daca ai gasit S3 la 1000 ron chiar si la mana a doua, ce mai astepti? Clar se merita. Si iti pot sa si motivul..CALITATEA!

| justyoung9 a răspuns:

S3 se merita si chiar si s2

| oPeL68 a răspuns:

Daca esti dispus sa renunti la cateva functii, poti achizitiona la acel pret un S3 Mini nou, cu garantie.

| MasterKush a răspuns:

Un telefon foarte bun la 1000 ron este iPhone 4S, eu pe acesta mi l-as lua in loc de S3, dar acum ce iti place tie.
Bafta!

| SpataruSilviu a răspuns:

Ar mai merge un HTC TITAN.

| LotCh a răspuns:

Eu iti recomand ca telefon la mana a doua un Samsung galaxy S3.