| SMTHING a întrebat:

Ce telefon mi-ati recomanda? Si de ce? (nu vreau blackberry)
Da vreau cu tastatura qwerty!
Baci!

17 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Daca nu scoate bani si-l tii pentru frumusete mai bine lasa-te pagubas(a)

Apache
| Apache a răspuns:

Nokia n8

| คиค a răspuns:

Buna!

Eu am un Motorola Flipout, si pot spune ca a fost dragoste la prima vedere :x
Sunt foarte multumita de el, plus ca atrage priviri prin designul lui mai nonconformist :)

http://www.connect.ro/teste_connect/masini-de-scris/

| pwp a răspuns:

Nokia 7230

| JuLien a răspuns:

Nokia C3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un LG din seria KT
sau un Nokia din seria C
c2 probabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nokia E 63! Solid, rapid, tastatura qwerty, memorie, sonor fain, GPS, aspect impresionant.
Dacă vrei o ocupaţie plăcută pentru timpul liber, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/ sau pe http://9abordare.blogspot.com/

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Am eu Samsung ch@t 335 e foarte cool, are tastatura qwerty dar nu are touch, camera de 2.0 megapixeli dar eu zic ca e un tel foarte cool, eu l-am loat la abonament cu 210 lei dar fara abonament e 500 parca la Vodafone. Sper ca te-am ajutat, din proprie experienta pot spune ca acesta e un telefon bun!

| KONSTANTIN a răspuns:

HTC cu tastatura qwertywinking acum a aparutwinking

| Andrei1499 a răspuns:

Nokia C3

| Ogorinio a răspuns:

Touch Screen, Extindere memorie: Da, Fara sistem de operare, 3", 3.2 megapixeli, WiFi: Nu, UMTS (3G): Nu, Modul GPS: Nu, Dual sim: Nu
Producator: Samsung; Model telefon mobil: GT-S5230 Star Informatii generale An aparitie: 2009 Dimensiuni (W x D x H mm): 104 x 53 x 11.9 Greutate: 93.5 g Design: clasic Retea... e foarte bun eu din asta am si ti-l recomand

| ryann13 a răspuns:

Samsung GT-b3410 foarte tare

| dreamcase a răspuns:

Sonny ericsson vivaz u5i tastatura qwerty incorporata si camera de 8mp HD memoria de pana la 32GB

sonny ericsson XPERIA NEO tastatura qwerty incorporata si camera de 8mp HD memoria de pana la 32GB+sistema android

| Iulia_9456 a răspuns:

Huawei g6600d. este foarte ieftin, 300 ron, este dual sim, si e foarte bun! eu mi l-am cumparat acum o saptamana si te sfatuiesc sa ti-l cumperi si tu!

| nniinnii_6021 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung galaxy mini