| Gojotza24 a întrebat:

Ce telefon preferati di dc? Samsung Galaxy S2 Nexus S Iphone 4 Nokia N8 Sony Ericsson XPERIA Arc

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Sony ericsson xperia rc :
are o camera buna
este foarte subtire
este cel mai bu telefon din gama sany ericsson
arata foarte bine
are android
are 1GHz Scorpion processor deci se misca destul de repede
si in final este finut happy

8 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Iphone deoarece este cu mult mai performant decat toate celelalte si este ultima generatie, este cel mai bun, asta daca nu cumva se vor inventa altele si mai si, cea ce probabil se va intampla! big grin

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Samsung Galaxy S2. Mai vrei sa zic si de ce? Procesor dual core. Video hd 1080p. Android.

| Anxx a răspuns:

Iphone

| stefanutza a răspuns:

Samsung galaxy s2 este mult mai bun fiind ca are un toch mai rapid un semnal mai bunn si e mult mai de...ft

| Steve_Stefan_1993 a răspuns:

Prefer GT-I9100 (S2) deoarece camera este super-buna, nu are lag, memorie destula etc. etc.

| LuLu a răspuns:

Samsung galaxy 2 este ca o caramida usoara laughing eu as prefera Sony ericsson xperia pentru ca Nokia n8 are symbian big grin

| NickLikeastar a răspuns:

Iphone 4. Crede-ma, ia-ti i4 si n-o sa regreti sub nicio forma! Iphone-ul are mii de aplicatii care le poti folosi. Pe cand celelalte firme precum Samsung, Sony Ericsson, Nokia... nu au nici pe jumate. Sunt comenturi mai jos care ma amuza, precum : I-ati Samsung gs2 ca are camera buna si ca are un touch mai rapid. Deci fac pe mine laughing) Voi va luati telefoane pentru poze? P.S Exista aparat foto. Si la chestia cu touch-ul, crede-ma, touch-ul a fost inventat de Apple, deci niciun telefon nu are touch mai bun ca iphone-ul. Oricum, trage concluzia: Degeaba ai un telefon bun, daca o sa vrei aplicatii si n-o sa gasesti. Bafta!

| mari30mari a răspuns:

Samsung Galaxy S 2!