| corina_valeriu a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru. a accesa fonduri europene?

6 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Trebuie sa imparti fondurile cu cei ce-ti pun stampilele.

| razvan_8236 a răspuns (pentru cristian):

Ai dreptate ca numa bete in roate iti pun hoti astia asa de ciuda m-am saturat de tara asta de hoti si banditi

| visatorul78 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai un plan de afacere bine pus la punct. Apoi parerea mea este sa contactezi un consultant, care te poate sfatui si care poate face documentatia pentru tine. Daca vrei sa te ajut, viziteaza www.eurofinantare.blogspot.com sau da-mi un mail la horeabortan@gmail.com

carla
| carla a răspuns:

Sunt ceva informatii pe acest site:
http://eufinantare.info/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe site-ul animmc.ro gasesti suficiente informatii

| razvan_8236 a răspuns:

Dosar formular,declaratie,formularul,cereri de finantare,bugetul proiectului,declaratie de eligibilitate,angajament amortizoare mijloace fixe,plan de afaceri,extinderea cheltuielilor pentru fiecare activitate si subactivitate,extinderea potentialului surse de venituri, stabilirea unor proceduri de supraveghiere permanenta, comisia de evaluare.