| Danigj a întrebat:

Ce ziceti DACA am castigat de vo 10 ori aproximativ la loto cu 3 nr si o data cu 4, . Sa m ai joc sau nu are rost?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti juca atata timp cat nu cheltui mult, sa nu depasesti cca 3% din venitul net lunar.

| DrXD a răspuns:

Jocurile de noroc sunt cu dus si intors. Poti da lovitura cea mare sau sa cheltui bani aiurea.
Parerea mea este sa nu mai joci si banii investestei in ceva ce ti.ar aduce profit ori placere personala.
Seara faina!