| Magistratul a întrebat:

Ceva idei de afaceri profitabile, pentru tineri?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In ro nu prea merg afacerile.

Bula
| Bula a răspuns:

Ceea mai buna afacere sa inveti si sa te perfectionezi intr-o meserie cautata, dar cu foarte putini specialisti buni.

| LPCTSTR a răspuns:

Afaceri?!
Ma-ntreb, oare ce produci tu ca sa vinzi s-o numesti afacere?
Cauta pe siteuri de joburi, poate gasesti locuri de munca pentru sezonieri in orasul tau

| Alverto a răspuns:

Cumperi ceva, îl modifici și îl vinzi cu un preț mai mare zic eu
Recomand Adrian Niculescu

| NoName123a a răspuns:

Ca tanar neavand prea multi bani de investit la inceput, ti as recomanda sa incepi cu resellul, te documentezi despre hainele, sneakersi care sunt in trend, si incepi sa stai la drop uri sa le iei mai ieftin si sa le dai la preturile normale.