| SRB a întrebat:

Cine are Internet Banking de la CEC si stie cat dureaza sa primesti serviciul dupa ce completezi cererea de inregistrare? La mine au trecut 3 saptamani si nici un raspuns nici de la banca nici de la agentia din oras. De fiecare data cand ma duc sa ii intreb zic sa mai astept. La voi cat a durat? E posibil sa i-mi rataceasca cererea?

Răspuns Câştigător
| macgyver a răspuns:

Eu am de la CEC si merge foarte bine si sunt foarte multumit. La o saptaman dupa ce am completat cererea m-am dus si mi-a dat detaliile plus digipass-ul. Asa ca eu zic sa te duci sa ii intrebi.

1 răspuns:
| matraguna1 a răspuns:

Incearca online-ul de la Unicredit. Nu am avut probleme.