| Digikey a întrebat:

Cine credeti ca are cel mai mult de castigat de pe urma pandemiei?

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Sper ca toata populatia de pe pamant sa aiba de castigat: educatia in igiena personala si publica mai mult ca oricand.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Producătorii de hârtie igienică.

| Apokales a răspuns:

Italienii cu pastele lor laughing, dar stai ca pe astia i-a lovit din plin pandemia.

| JicaContra a răspuns:

In momentul asta, EU... be cuz: firma la care lucrez ma obliga sa vin la birou in fiecare zi, si acum lucrez de acasa

DAP, eu sunt pe "invers", sunt d'ala caruia II PLACE SA STEA ACASA!

de cand s-a dat carantina totala si permanenta nu am mai iesit din casa... DELOC big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Politistii.
P.S. Sa nu te duci dupa paine ca iti iei amenda 5 milioane.

| InvatamProgramare a răspuns:

Acum cel mai mult au de castigat firmele de curierat si magazinele online pentru ca cel mai sigur este sa iti comanzi online.

| FreeRaskolnikov a răspuns:

Tot oamenii deoarece o cauza comuna ne aduna impreuna. happy