| raluca59avon a întrebat:

Cine doreste sa devina Reprezentant Avon?

4 răspunsuri:
| dulceatalui a răspuns:

Care sunt conditiile? ma refer la pretul primei comenzi.ce valoare ar trebui sa aiba si sincer cat de avantajoasa e afacerea?

| raluca59avon explică (pentru dulceatalui):

Comanda minima este de 120 lei. Pentru aceasta comanda discountul este de 15%. Poti vizualiza broasura aici:
http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/pr_ebrochure.page
Arati brosura prietenilor si, in functie de valoarea comenzii, ai discount mai mare.

| copiluldinmine a răspuns:

Buna vreau sa devin reprezentant avon dar exista si o mare problema nu prea are cine sa comande sa mine.care sunt conditile, ce varsta trebuie sa am. uite id meu pentru orice eventualitate angelsscumpelalexandra

| raluca59avon explică:

Discount-urile par mai mari, insa este mult mai simplu la Avon! Produsele sunt mult mai bune si sunt apreciate de clienti! Practic efortul pe care-l depui la Avon pentru a strange comanda minima este ca si inexistent! In schimb, produsele Oriflame sunt mai greu de vandut si de multe ori nu sunt existente pe stoc. Sincer, in cercul meu de cunostinte nu am clienti Oriflame, chiar nu cunosc pe nimeni care sa foloseasca aceste produse. In schimb, toata lumea foloseste Avon. Incerca! Mergi si cu o brosura Avon la clientii tai! Si vei vedea ca strangi comanda dubla! In plus, sunt si alte beneficii in afara de discount, iar la Avon ai premii in fiecare campanie. Deci, votez Avon!