| Anonim5647 a întrebat:

Cine e din Bucuresti si ma lamureste si pe mine cu ceva, am parcat in fata la Herastrau si cand m-am intors aveam in geam un pliant cu ora parcarii si scrie ca trebuie platita anticipat si sa nu parasesc parcarea pana n-o platesc.M-am invartit pe tot bulevardul cautand un om care se ocupa...nimic...am dat sms cu 3 ore, chiar daca am stat o ora.Si am primit sms back ca rezevarea a fost facuta. Oare mi-a platit orele pe care le-am stat sau orele urmatoare? Efectiv asa scria pe foaie, mi-au completat ei si locul parcarii la sms.Am platit prin sms inainte sa plec.Iau amenda? Chestia asta e de la cmpb compania municipala parking. Scria ca, daca n-o platec primesc amenda, am platit-o dupa.Ce stiti?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pastreaza SMS-ul pentru a dovedi ca ai platit si gata!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se întâmpla nimic. Ai făcut totul Ok. Pt siguranța păstrează dovada plății