| Smackdown a întrebat:

Cine imi da un pandanda membru?

42 răspunsuri:
| mirella25 a răspuns:

Te referi la jocul pentru copii "Pandanda" sau la altceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa am un dragon in casa la pandanda va rog indeplinitim dorinta numele meu de panda este Joufi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum intru la pandanda ca nu pot sa intru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu voi fi ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minu647
parola 5060

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu as vrea dar de unde.Imi doresc foarte foarte mult un dragonasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti dau un panda nou peste fatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu un cont de membru id de mess dany_si
piderman97

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea unul va rog frumos din suflet va pooop mult de tot :* si va ubrsch love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi da si mie de pandanda care sa fie membru ca vad aproape la toti ca sunt membru si vreau sa fiu si eu numele meu de pandanda este gean15

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un dragon dar nu sunt membru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey ma face candva membru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati pe pandanda si ca sa -ti faci cont dai la membru si scrii toate datele asta-i tot pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu alex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gndeste-te la altii prostule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mha stiti cum sa faceti de ziua membrilor va luati dea dragoni... eu asa am facut si ce e cel mai misto ca poti sa ii pastrezi... unu e 1000!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa intri pe pandanda trebuie sa iti faci cont mai intati doamne nu stiti nimic eu am jucat jocul asta pandanda dar cad eram mai micatonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Accontul:estifraier, parola:prostule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni ca poate esti prost sau proasta sa-ti faci un cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine crezi ca o sa iti dea cont de membru prostule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele : LaDyGaGa67 parola : daysilofgot... da-i membrubig grin n-am ce face cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eheeee...eu am să fiu membru ca să te joci tu pe el? No prea cred fata... făţi şi singură unul membu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine îmi dă şi mie un cont de membru plsss?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt kimi am doi dragoni dar nu sunt membru as vrea cine este bun sa imi dea su mie un cont pandanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un cont ok? name:pulamea1122 parola:sugebine e membru pentru 2 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dragoniilove struck 2 unu rosu si unu roz sunt pe aproape membru pandandatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea un membru da ma multumesc si cu un non mb cu multe iteme de la zing si de la festivale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dar nu iti dau si am in relitate.Toatalumea care vrea sa devina membru sa isi plateasca ca nimeni nu o sa o faca si daca vreti cautatina in pandanda numele meu este anamaria2345.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cont de membru