| BellyGiggling a întrebat:

Cine imi poate spune (daca ati citit) despre ce este vorba in Spitalul Municipal de Barbara Harrison.

doar 3-4 cuvinte* ca sa stiu daca ma appuc de citit ca asa pot sa citesc alte carti

Funda+voturi

Răspuns Câştigător
| f a răspuns:

Vaaai.Carte e superba! Este preferata mea! Este vorba de un doctor care se indragosteste de o pacienta cu diabet. Ea este o fata bine cunoscuta in societate si atat el cat si pacienta le este frica sa aiba o relatie. Am citit-o de 3 ori si tot nu ma satur:X.