| Ionuthantig524 a întrebat:

Cine imi spune niste site-uri de sondaje platite bune, vreau sa fac niste bani.In jur de 25 de euro pe saptamana prin Paypal.Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

25 euro pe saptamana din sondaje? Buna gluma... ai noroc daca scoti in 2-3 ani atat din sondaje

| mihai428 a răspuns (pentru suntserios):

Daca sta non-stop face dar ce zici sta?

| suntserios a răspuns (pentru mihai428):

Poate sa stea el cat vrea, nu functioneaza pe principiul asta... sondajele le va primi la intervale de timp... cand e cazul, nu non stop

| mihai428 a răspuns (pentru suntserios):

Da da ai dreptate

| Pandhoraa a răspuns:

E nerealist sa te gandesti la 25 de euro pe saptamana :)) pentru sondaje online trebuie sa ai profilul potrivit in functie de ce acuta ei, deci sunt sanse sa nu te potrivesti
in plus, nu primesti bani, primesti puncte care se transforma in bonuri valorice
te poti inscrie aici ca sa vezi despre ce este vorba
https://www.exprim.ro/