| bianca a întrebat:

Cine ofera cel mai mare procent din vanzari? ma refer la o firma de produse cosmetice
as vrea si eu grila de discount si cineva care sa imi dea mai multe detalii
:d

3 răspunsuri:
| bianca explică:

Imi multumesc oana

alti reprezentanti avon, chiar daca suntem colegi, nu mi-ar fi dat acest sfat

din contra de cate ori am intrebat pe TPU au fost unii care m-au bagat in lista si mi-au spus "mai lasa si pe altii sa ia reprezentanti"
zici ca ii luam pe ai lor
da-mi add bia_coolgirl94 sa mai vorbim
inca odata iti multumesc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca,
Eu am incercat multe firme, unele dintre ele ofereau si 40 % discount insa trebuia sa muncesti foarte mult deoarece produsele nu erau cunoscute si cu greu convingeai oamenii sa cumpere. Eforturile erau mult prea mari, mari ales daca vroiai sa inscrii reprezentanti in sistem.
Asa ca, tot mai frumos si placut este Avon-ul nostru big grin

| fotogenik73 a răspuns:

Este adevarat ca in alte network trebuie sa iti creezi o retea, insa in avon nu ai prospective de viitor...in avon cistigi doar daca vinzi in celelalte poti sa o faci si din retea, poti sa iti faci o cariera. o spun asta pentru ca am 14 ani de network iar in Italia cu avon in 6 luni am devenit asociat. dar am renuntat pentru ca am stat rau 3 saptamini si nu am putut esi sa vind asa ca nimic bani. Bianca acum ai posibilitatea sa intri intr-un network ce deschide in Romania piata in februarie. Deci este posibilitatea de a fi printre primii. avon doar cistig imediat si daca vinzi-in celelalte poti avea diverse!