| onelove a întrebat:

Cine poate sa imi ofere niste informatii despre Danemarka mai exact Copenhaga. Vreau sa ma mut acolo asa ca orice informatie e bine venita. (Ex. chirie, salarii, joburi, etc)

2 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Gasesti raspunsuri la intrebarile tale pe acest forum: http://forum.e-migrant.ro/forum-40.html
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa te mai gandesti putin la ceea ce vrei tu sa faci, daca pleci pe noi cui ne lasi? plus ca aici plateai impozit cu forta iar acolo vei fi de capul tau...chiria iti poate lua chiar jumatate din salariu pe cand la romania salariul tau este chiria, iar la joburi nu am ce informatii sa iti dau avand in vedere ca nu stiu ce pregatire ai si ce esti tu dispus sa faci ca sa scapi din cocina asta...mult succes bye