| Kratochwil_Fabian_1998 a întrebat:

Cine stie cum pot face bani online?
Cum pot mina bitcoin fara sa invenstesc un site in afara de minergait?
Cum pot face bani editand poz facand introuri?
Sau orice metoda de a face bani online fara investiti, bine o sa si muncesc online. Fara invenstiti!?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Investesti TIMP inainte de orice altceva. In alta ordine de idei, engleza dumnezeieste sau esti zero. Dupa aia, ai destule de facut. Ca incalzire, poti sa pierzi ceva timp cu de-alde microworkers sau fiverr.

| cristimihailov a răspuns:

O lege a lumii spune ca daca nu dai, nu primesti.

O lege a economiei spune ca, in conditii normale, daca nu investesti nu ai de unde sa recoltezi profit. In conditii normale, bine inteles.

Eu as incerca totusi sa pornesc cu 100 euro un cont de trading de monede virtuale. Fiind foarte volatile iti pot oferi randament foarte ridicat. De asemenea te pot baga si in criza.

Trebuie sa te antrenezi un pic inainte sa iesi pe valori adevarate

| MacBeth a răspuns:

Buna. Incearca urmatorul site http://ecomoney.win/3531231702388/.
Este un site serios. Dupa imi poti trimite un feedback cu parerea ta.