| Gabriel_Dragut_1996 a întrebat:

Cine știe dacă este profitabil să deschizi un loc cu jocuri de noroc și aș vrea mai multe detalii despre asta.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este profitabil dar cum te vad in poza, vei avea doar de pierdut, daca nu stii cu ce se mananca.

| Violleta2022 a răspuns:

S-a mai pus intrebarea asta de multe ori pe forum si deja se stie: nu-i profitabila in primii 3-5 ani, fiindca investitia initiala este foarte mare (mese de jocuri, aparatura electronica si electrica, salariile crupierilor si chelnerilor, chiria spatiului, autorizarile de la sanepid, pompieri, licenta vanzari bauturi alcoolice, plata chelneri, barmani, bucatari, samd).
Daca ai pe cineva sa te sustina in primii ani, cu bani buni, cat timp ai de platit aparatura si salariile, ai sanse ca dupa 3-5 ani, sa incepi sa castigi binisor.
Detaliile le obtii de la Registrul Comertului, din orasul tau.

| Violleta2022 a răspuns:

In orice caz, vad ca tu esti in realiatte esti un copilas de 13-14 ani, deci este doar o intrebare de amuzament, nu serioasa.

Asta esti tu, asa-i?
https://www.facebook.com/......9/timeline