| cris_4808 a întrebat:

Cine stie locuri de munca part time pentru studenti in IASI? mersi mult

7 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

In cazul in care ai cunostinte de engleza destul de bune iti pot recomanda http://alturl.com/sbnp.Este un site unde poti lucra ca freelancer la diferite proiecte.Castigurile pot fi de la 30$ pana la mii.Inceputul e mai greu! Succes!

| Ana_6561 a răspuns:

Poti sa devi reprezentant avon.se castiga foarte bine. daca vrei mai multe detalii intra pe avon016190

| ade20ade a răspuns:

Buna, daca vrei sa-mi lasi e-mailul tau, am sa-ti trimit mai multe oferte de munca part time!

| Corina a răspuns:

Intra pe www.ejobs.ro, www.bestjobs.ro, www.evenimentul.ro si poate gasesti acolo. Bafta!

| Corina a răspuns:

Apropo, am uitat sa-ti spun ca si eu sunt din Iasi.

| withoutme a răspuns:

Cauta pe myjob.ro

| viulia a răspuns:

Te rog sa-mi trimiti email la opmetro3@yahoo.com pentru a-ti trimite toate detaliile, cuprinse in GHIDUL METROPOLITAN .