| TenZo a întrebat:

Cine stie niste metode de a obtine bani(fie cat de putin)?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Incepeti o mica afacere.Ai nevoie de niste bani la pornire,dar daca e ceva de care este nevoie in societate ii recuperezi.(Daca ar fi sa iti dau un exemplu, care stiu ca e mai complicat de realizat deoarece necesita sume mari la plecare, ar suna cam asa:Stiu pe cineva care si-a cumparat 3 remorci auto si a inceput sa le inchireze.Practic sta in casa si ii vin banii.Simplu si eficient.Sau:Am o ruda care sta undeva la Voronet.A vrut sa isi puna in aplicare in plan(nu a mai reusit insa) care ar fi constat in cumpararea unor atv-uri si inchirierea lor.Tot la fel bani castigati usor)Bafta

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Simplu,te duci la munca! Daca te duce capu si ai bani de inceput, fa-ti o mica afacerehappyAsa nu mai trebuie sa muncesti tu pentru alti, muncesc ei pentru tine.

| itsokdude a răspuns:

Http://cumsafacibanii.blogspot.com - am postat 3 variante pe care le incerc personal deja, fara investitii...am scos 450 de lei intr-o luna si 5 zile.nu e mult dar e binisor. Mult succes! :D

| anomisanairda a răspuns:

Faci un site cu titlul 'Cum poti castiga 1000/2/3/4 mii euro', iar tu, smecher, ca altfel nu ai pune intrebarea asta, spui :..."pentru a vizualiza modul de castigare a banilor plateste 1, 2, 3 euro". In momentul in care ajungi la suma respectiva spui : " Uite asa se castiga n mii euro". E simplu!

Serios acum, crezi ca daca ar fi asa usor, ar mai exista intrebari de genu`?

| hkymbo a răspuns:

Te ajut eu intra pe mine id owner_oan iti pot da detalii acolo