| Motoc_Alex_1999 a întrebat:

Cineva care e in clasa 10-12 si are/a avut bursa de merit?
Daca pe semestrul intai am avut medie cat pentru bursa, nu mai conteaza ce medii am pe sem. al doilea?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu conteaza pentru sem.II dar conteaza pentru anul urmator, daca n-ai terminat liceul.

| WhiteLife a răspuns:

Eu am luat bursa si pe semestrul 2, apoi urmatorul an se considera media de pe semestrul 2 ca sa iei bursa pe primul semestru. Iar dupa a 12-a am fost candva in toamna la scoala sa-mi ridic bursa din clasa a 12-a semestrul 2.