| UbexFlo a întrebat:

Cineva cu vreo oferta de munca pe aici in afara de prostitutie si videochat?straight face

Răspuns Câştigător
| LucaDezmir a răspuns:

Uite o lista de site-uri cu oferte de locuri de munca:

bestjobs.ro
mercador.ro
jobs.bizoo.ro
myjob.ro
ejobs.ro
itjobs.ro
jobbank.ro
open-project.ro
ofertelocuridemunca.ro
angajat.ro
anofm.ro
bestjobs.neogen.ro

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

N-ai webcam? tongue
Glumesc, ce fel de loc de munca?

| CrazyTeenager a răspuns:

Pliante, vanzatoare la un chiosc / magazin, vanzatoare de bilete, chestii de genul.

| soupflood123 a răspuns:

Cunosc o fată care câştiga cam 2000 de euro lunar din videochat, şi avea iubit - nu tu gelozii, toate erau roz... dar acum că s-au separat din cauza surorii ei şi ea locuieşte cu părinţii, nu mai poate să continue (plus că trebuie să te descurci un pic cu Engleza şi cu instalatul de software specific, conturi etc.)
Scuze, nu te-am ajutat prea mult tongue

Încearcă ceva ca vânzătoare la un chioşc / magazin pentru început.