| sparg21 a întrebat:

Cineva mi-a furat datele de pe card si tot i-a bani de pe el cum pot sa aflu cine e?

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Pai tu stai sa afli singur cine iti fura banii? Fugi la banca si reclama asta ca sa ia masuri si apoi reclama la politie.
Dar mai intai intreaba-ti familia daca au facut ceva de genul asta ca sa nu alertezi lumea degeaba.

| sparg21 explică (pentru Lioana):

Pai si ei ce ar putea sa faca? ca vad ca bani sunt tranzactionati pe un cont de paypal si atat si din cum pare cred ca contul de paypal e facut la misto ca are numele fdsafdas21

| Lioana a răspuns (pentru sparg21):

Nu e OK. Serios. Intreaba familia si spune-le ca daca n-au facut ei ceva te duci la politie.
Paypal e o firma serioasa. Nu accepta conturi false. Ai putea reclama acel cont daca chiar e de paypal desi nu prea cred pentru ca numele de pe card trebuie sa coincida cu numele din cont.

| oz_1736 a răspuns:

Intreaba-ti foarte bine familia, prietenii. Dupa reclamatie urmeaza puscaria. Nu-i gluma

| Stropdeploaie a răspuns:

Minti de ingheata apele. Este imposibil asa ceva!