| Ionica_Irina_Dan_1975 a întrebat:

Cit costa 6 euro daca incarci o alta cartele de pe abonament

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu la Orange am incarcat miercuri cu 6 Eu si mi-a luat de pe card 33, 22 lei. Cred ca tot atata ia si de pe abonament.

| Gabi19971983 a răspuns:

Pai un euro e 4.50 aproximatic, deci 6 euro inseamna 27 lei.
Nu poti incarca de pe abonament, si poti sa te duci la un magazic, sau service de telefoane si sa ii spui sa iti incarce cartela respectiva cu 6 euro, adica 27 lei.
Succes!
Funda?

| Amaaa a răspuns (pentru Gabi19971983):

27 de lei e 5 euro, si poti sa reincarci un cont si de pe abonament

| Georgiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Deci, nu poti incarca de pe abonament dar de exemplu la Orange 6 euro is aproape 40 lei pentru incarcare, si 5 euro is 29 lei, depinde in ce retea esti... funda?

| Amaaa a răspuns:

Maxim 40 de lei