| anca_3211 a întrebat:

Credeti ca ar exista persoane care sa cumpere picturi (de la 50 de lei in sus) sau goblenuri (de la 300 de lei in sus)? Voi ati cumpara asa ceva?

Răspuns Câştigător
| unione a răspuns:

Se vand bine pe ebay.com Am avut ideea asta acum cativa ani dar am renuntat fiindca nu ne-am mai inteles cu dl pictor la pret.

5 răspunsuri:
| alexandra11 a răspuns:

Eu chiar as cumpara asa ceva. De exemplu acum sunt in cautarea unui tablou/goblen pentru ziua mamei mele.
Arata fff bine agatate pe un perete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista, bineinteles ca exista, sunt oameni care dau si mii de euro pe niste picturihappy. Dar eu, una nu as da bani pe tablouri sau goblenurihappy, nu`mi place sa am din astea in casabig grin, prefer o icoana in fiecare camera si atathappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as cumpara ca nu am bani. In schimb mi-as cumpara un aparat foto de la sony DSC-H20

| miauu a răspuns:

Mama mea mai lucra goblenuri sau mileuri in italia si le face cadoulaughing) si aia ii dau 4-500 de euro pe ele

| Locre a răspuns:

Goblenurile se cumparau si se faceau inainte, acum nu cred ca oamenii ar mai fi interesati de ele.Insa de picturi cred ca da...eu as cumpara picturi.