| Monica_1982 a întrebat:

Credeti ca dupa alegerile locale din septembrie/octombrie sau cand le-au pus preturile la imobiliare vor mai scadea? Momentan urmaresc siteurile de imobiliare si preturile par a fi la fel, hai sa zic poate o scadere cu 500 de euro, dar insesizabil.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad ce legatura ar avea alegerile locale cu piata imobiliara

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Iese ciuma rosie iar, mai fug citiva dintre aia cu bun-simt care nu au fugit inca...

| suntserios a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

La locale nu se sperie lumea de psd... din pacate

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Ia gindeste-te ca idee cum ar fi ca in Oradea sa apara peste noapte un jeg de primar pesedist?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca votezi firea si mutu sigur