| aimullah123 a întrebat:

Credeti ca in urmatorii ani exista sansa ca euro sa scada sub 4 lei?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Slabe sansele.

| RAY a răspuns:

Nu mereu valoarea unei monede reflecta si economia acelei tarii, dolarul e mai mic ca euro sau lira sterlina dar america e cea mai bogata tara din lume, deci nu se stie niciodata

suntserios
| suntserios a răspuns:

Euro ramane constant mereu. Leul se apreciază si depreciază raportat la euro. Sa se aprecieze leul atat de mult. Greu de crezut. E neoie de niste investitii atat de mari in economia tarii pe care nici7n guver nu le ar putea face

| sierra1 a răspuns:

Un război pe vechiul continent ar determina asta in mod sigur

| Bizon95 a răspuns:

Sigur, cum ajung la putere o sa readuc rrrominica la maretia de odinioara big grin

serios, ma indoiesc PROFUND!
ar insemna o crestere economica ENORMA, si nu prea o vad... sorry!

| Alexandrionelu a răspuns:

Mai degrabă sa crească peste 5...