| gogosar a întrebat:

Credeti ca se mai castiga bine din imobiliare, sa fii agent imobiliar? Voi ce credeti? Angajat, pe cont propriu sau colaborare cu agentiile? Ce spuneti?

1 răspuns:
| Catallllliiiinnn a răspuns:

Depinde de situatie, partea buna ca angajat e ca nu trebuie sa platesti o gramada de lucruri dar automat ai un salariu stabilit (depinde de situatie). Partea buna ca angajat pe cont propriu e ca iti poti gestiona singuri platile // veniturile, etc. Dupa parerea mea merita mai intai sa incerci o colaborare si daca vezi ca nu e suficient, te poti duce sa incerci si pe cont propriu.
Sper ca te-am ajutat!