| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca se pot face bani ca adolescent din Fiverr? (fiverr este o platforma internationala unde oricine poate pe gratis sa isi puna la vanzare servicii precum daca stii sa editezi bine poze pui acest serviciu ca un fel de olx dar doar penteu asta). Ideea ii ca am mai incercat mai demult si am lasat acolo anunt si cateva saptamani si nu a vazut nimeni.

1 răspuns:
| Alverto a răspuns:

Sigur că da. Dar depinde și ce servicii prestezi. Contează mult și descrierea produsului, exemplele din poze etc.