| poesia a întrebat:

Credeti ca site-ul e-castig e o mare teapa?

Răspuns Câştigător
| deffect a răspuns:

Daaa.La final iti cere toate datele si cod postal si toate alaea...si pot sa-si faca imprumuturii la banca pe numele tau happy

19 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Teapa.mareeeeee

| Bacemi a răspuns:

Da. Este o atractie pentru cei necunoscatori. Doar in politica daca primesti voturi castigi.

| TipulVerde a răspuns:

Toate siteurile de genul ala sunt tzepe.

| costymaximus a răspuns:

Da, si o pierdere de timp.

| Bishop a răspuns:

Categoric! laughing

| DianaLostInDreams a răspuns:

Nu cred, sunt sigurawinking.

| HappyPills a răspuns:

Da!
administratorii site-ului isi fac bani de pe urma prostiei altora

| Pampam a răspuns:

Dupa parerea mea este o foarte mare pacaleala! Si se pare ca toti scolarii prescolarii si am vazut ca si adolescentii cred in acest gen de site-uri... Mie mi se pare o pierdere de timp. Nu mai zic ca messenger-ul e plin de mass-uri in care toti se roaga sa fie votati. I`m sick!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mare. Am ajutat pe cineva din lista de mes sa castige, si cand a strans numarul de voturi, i-au trimis un mail cu felicitari. Apoi el le-a trimis zeci de mailuri cu adresa lui, si nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi faceti trafic pe siteul lor, si din accesari ei fac bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea ca e-castig sa fie teapa deoarece premiile sunt prea mari pentru ce trafic le aduci tu. Era demult www.freacaouale.com care era pe bune si premiul I era un mp3 player sau ceva de genul asta si trebuia sa fii in top 3 ca sa castigi ceva (asta putea insemna si 20 000 de... dolari cum ar veni la e-castig si stiu ca baietii astia se tineau de treaba... )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teapahappy

| MrEvil89 a răspuns:

DA! e o mare TZEAPA si nu numai E-castig, dar eu zic, cine e interesat, sa va faceti cont pe Lockerz un site american cu premii(gasiti mai multe pe net)contul se face pe baza de invitatii.Cine doreste sa imi lase mesaj.BYE!

| ZaRa007 a răspuns:

Nu... uite acest site nu e o teapa eu am castigat http://cerculet.com/u.php?user=FyTz321!

| Anutza2010 a răspuns:

Dapz ai dreptate