| boy2612 a întrebat:

Credeti in castigurile care se pot realiza din activitatile de reprezentanti in structurile mlm(Avon, Metropolitans, Life-Care, Parfumuri Refan)? Credeti ca un incepator poate ajunge in doar 4 luni la castiguri de peste 1500 lei? Sunteti pro sau contra MLM-ului?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt contra dar nu vei trăi dintr-o astfel de afacere.
Pa, pa.

| gloria_1375 a răspuns:

Consider ca dezvoltand un MLM poti sa iti creezi o afacere.

| Spintecatorul a răspuns:

Depinde, daca ai destui cumparatori, desigur ca poti ajunge la suma stabilita, si mai mult chiar.

| scarly86 a răspuns:

Daca vrei castiguri mari in astfel de afaceri trebuie sa ai un limbaj potrivit, un anturaj marisor si ceva bani de rulat. un incepator cu toate avantajele de mai sus si cu putin noroc poate ajunge la 1500lei adunat. dar e foarte greu

Răspuns utilizator avertizat
| mm_2126 a răspuns:

Eu sunt reprezentanta avon si se castiga destul de bine, de exemplu eu am foarte multi cumparatori si este normal sa castig bine :d

| Gabi_Manu_1983 a răspuns:

Sunt slabe calitativ mai bine incerca cu astia http://cumparaieftinonline.ro/produs/parfum_one_million-394.html

| boy2612 explică:

Buna D-na Legiuitoarea, tocmai asta este un mlm, pentru unii poate fii un venit suplimentar pentru altii poate deveni chiar o afacere. Legat de faptul ca nu se poate trai din asta, eu zic ca se poate ajunge, iti dau un exemplu, dupa 4 luni de promovare a unui mlm, care ca si structura are doar jumatate de an, nou fiind in acest domeniu am ajuns sa am castig numai pe martie 1760, un venit care e aproape de salariul meu...eu zic ca se poate trai din asta... daca te dedici un pic.pa pa