| Robert03122002 a întrebat:

Cu 50 de mii de euro pot intra in imobiliare? Sa construiesc din avansuri?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu 50 de mii de euro, abia iti poti cumpara o casuta la tara!
In "imobiliare" poti inra daca ai de la 1 milion de euro in sus si asta, doar ca un agent mic si sarac.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Violleta2022):

Vezi ca el a zis mii, nu milioane si euro, nu lei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa construiești din avansuri?

| Robert03122002 explică (pentru suntserios):

Imobile

| suntserios a răspuns (pentru Robert03122002):

M am prins... Da un bloc, o casa, mai multe case, mai multe blocuri? Ca de o casa iti ajunge 50k plus avansul de la client asta presupunand un teren ieftin si mic.

| tzionut a răspuns:

Nop, prea putini bani. Singurul lucru pe care il poti face e sa faci flip-ing.

| mihaela000ela a răspuns:

Cu banii astia, eu as investi in agricultura ecologica...