| Marco02 a întrebat:

Cu cat as putea vinde un ceas cumparat anul trecut pe 06.08 din magazinul Be in time din Afi palace cu 680 lei? Mai am garantie inca 9 luni la el, ceasul este in stare perfecta l-am purtat de 2 ori

Răspuns Câştigător
| petitconseil a răspuns:

Pune un anunt pe olx de exemplu cu verificare la livrare cu acelasi pret.Iar daca nu reusesti sa il vinzi il poti face cadou cuiva drag, tatalui tau de exemplu, unui unchi, unui verisor, vezi tu.Succes.

| Marco02 explică (pentru petitconseil):

Am pus anunt acum 2 zile.dar degeaba

| petitconseil a răspuns (pentru Marco02):

Trebuie sa ai rabdare...Ar fi ceva foarte frumos daca ni s-ar indeplini toate dorintele repede. big grin