| Illuminati2016 a întrebat:

Cu cat sa dau un laptop ASUS ROG GL552VW,difuzor stang nefunctional si are garantie un an?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Incerci man, il pui pe olx, publi pui un pret apoi mai scazi din el, undeva la 2700 de ron, preturile scad

5 răspunsuri:
| Antonio_Antonio_1981_g4KB a răspuns:

Dai jumatate din pretul din care l-ai cumparat din magazin, fiindca firma Asus sunt dintre cele mai bune firme.

Funda?

| Illuminati2016 explică (pentru Antonio_Antonio_1981_g4KB):

Pai cum sa-l dau la 1800 ca l-am luat la 3600

| Illuminati2016 explică (pentru Antonio_Antonio_1981_g4KB):

Si am vazut laptop-uri cu 3000 ron mai slabe ca al meu

| Illuminati2016 explică (pentru RAY):

Nu vreau sa il pun pe olx ca vrea un prieten sa il cumpere, si eu m-am gandit la 2600-2700

| RAY a răspuns (pentru Illuminati2016):

Super,vindel lui, isi poate extinde garantia, sai cumpere un ssd

| RAY a răspuns (pentru Illuminati2016):

Incerci man, il pui pe olx, publi pui un pret apoi mai scazi din el, undeva la 2700 de ron, preturile scad