| Adytza_9178 a întrebat:

Cu ce se ocupa mai exact site-ul iforex si vreau sa stiu daca chiar poti scoate ceva bani, dar vreau sa stiu si cum?(cat mai multe detalii desprea acesta compania si cum functioneaza...)

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Forexul e o treaba pentru profesionisti.mai multe sanse ai sa castigi la 6 din 49[cel putin acolo nu pierzi decat pretul biletuluirolling on the floor]

| MihaiTT a răspuns:

Tranzactioneaza pe demo si o sa te convingi de tot ce poti face

| 7eleven a răspuns:

Am vrut si eu sa intru in chestia asta si le-am cerut un cont demo. mi-au cerut 4 milioane laughing

| elenacristina99 a răspuns:

Dacă nu ai experienţă la bursă, mai bine nu te bagi. E cam dubioasă treaba, la cât de uşor pare că poţi câştiga, se pare că la fel de uşor poţi pierde.