| gheorghe699 a întrebat:

Cui,unde pot vinde rachiu din fructe? este din mere,pere, piersici are 60grade

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Wow, din piersici! Ce aroma trebuie sa aiba, mmm.
Celelalte le cunosc.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de cantitate si de calitate.
Daca ai cantitate mare (sute de litrii), atunci fa-le analiza si certificat de calitate si le poti vinde chiar imbuteliate, la pret bun. Firmele ti le cumpara daca ai acte in regula, poti negocia si pret bun.

| darrio2007 a răspuns:

Pune anunt pe OLX.

| Clorox a răspuns:

smug

| Mirris a răspuns:

Oricui doreste.

| Ensiferum a răspuns:

Olx sau gara de nord București.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Pai daca e buna du-te la un targ ceva dar inainte de asta poti sa iti faci un certificat de producator ca sa fie totul legal!

| Robertofloriano a răspuns:

Ce vinzi bai? tu ai trebui sa spui aici că nu e bine sa bei si chestii de genul pe aici sunt si copii

| gheorghe699 explică (pentru Robertofloriano):

Du-te-n mama ta de jeg, cand mergi la proteste cu copilul si stigi; m.ie,acum te-a apucat decenta? si bai, esti cu derbedeii tai, ca nu ai fost coleg cu mine