| Victor1398 a întrebat:

Cum as putea face 5$ in cateva minute? Imi trebuie urgent! Spuneti un site ceva care as putea face 5$ in cateva minutele.

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Dacă ai fi stat să te gândești câteva minuțele înainte să pui întrebarea asta ți-ai fi dat singur seama că un asemenea site nu poate să existe.

Există situri de genul fiverr.com unde poți să faci bani pentru diverse servicii (design, traduceri, voice-over-uri, articole, etc), dar trebuie să știi să faci lucrurile alea. Degeaba nu-ți dă nimeni.

| aimullah123 a răspuns:

Videochat, furturi, crime la comanda....glumesc
Bani degeaba nu poti face si cu atat mai mult nu in cateva minute.
Te poti ruga sa ninga si dai zapada la vecini pentru o suma modica laughing)
Mergi la munca sau imprumuta-te dar ai grija sa dai banii inapoi pentru ca asa face un om serios

| armiaso a răspuns:

Mama, tata, bunica, bunicul, sora, fratele, in cel mai rau caz vecinii, am cam epuizat posibilitatile pentru varsta ta.