| Andrei12058 a întrebat:

Cum as putea face rost de bani am nevoie si fara parinti? tinand cont ca sunt minorl.

8 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Nu prea ai cum
exista si posibilitatea sa "lucrii la negru" dar putine persoane angajeaza minori
incearaca sa vinzi ceva de care nu ai nevoie. sper ca te-am ajutat

| GabiCh93 a răspuns:

In fiecare zi cei de la MailDirect trimit mii de newsletter-e catre abonati, iar tu trebuie doar sa le accesezi.
Iata cum castigi bani:
- Primesti 6$ la inscriere;
- Primesti bani daca accesezi newsletter-ele;
- Pentru fiecare mail citit din partea MailDirect primesti 0, 5 centi;
- Pentru fiecare click in interiorul newsletter-ului primesti 1 cent;
- Primesti 10 centi pentru fiecare prieten care se inscrie din partea ta (pentru primi 200 de prieteni, apoi suma scade la 2 centi/prieten);
- Primesti bonusuri in functie de cumparaturile facute la partenerii MailDirect (doar atunci cand se specifica in mail). http://www.maildirect.ro/inregistrare/640a0904d1c4561046b846c071b43a7f

| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

101 metode de a face bani în plus.
Alegi tu ceva care să-ţi convină -> http://laurentiumihai.ro/metode-de-cum-sa-faci-bani/

| SamyRuben a răspuns:

Intra pe http://www.marketglory.com/strategygame/rubenfarcut
fa-ti cont si castiga euro sau du-te la piata i vinde ce nu-ti trebuie si potii vinde 1 limionada
2 bratarii
3 ceaiuri
etc
distribuie prietenilor link si joacate si tu!/// Link http://www.marketglory.com/strategygame/rubenfarcut

| Andrei12058 explică (pentru SamyRuben):

Si eu ce trebuie sa fac pe asta?

| Yzzie a răspuns:

O varianta ar fi pliantele.Ai fi platit pe ora.

| Andrei12058 explică:

Cumn adica faci e sa stai vreo 3-4 minute pe zi sa dai click pe reclame asta vreo 10 zile pana faci destui bani ca sa inchiriezi referali sa faca bani pentru tine. Incepi cu vreo 3 ......si primesc 750 de dolari pe luna?

| Andrei12058 explică:

Cumn adi faci stai vreo 3-4 minute pe zi sa dai click pe reclame asta vreo 10 zile pana faci destui bani ca sa inchiriezi referali sa faca bani pentru tine. Incepi cu vreo 3 ......si primesc 750 de dolari pe luna?