| loveisfreedom a întrebat:

Cum as putea sa castig bani pe durata verii? nu as vrea sa impart pliante sau inghetata.sa pot lucra dupa-amiaza pana seara, un job part-time. orice ar fi mai convenabil(mentionez ca nu am 18 ani).de preferabil in Bacau.
de exemplu sa aranjez documentele,sa le sortez, sau munca la birou.chiar si intr-o croitorie sa asez materialele.
funda pentru cel mai bun si DECENT raspuns.

Răspuns Câştigător
| Sw3eTy3 a răspuns:

Poti lucra intr-un bar/cafenea.Sau la noi in oras poti lucra la strand sa fii chelnerita, probabil se poate si la tine in oras.Sau cum ai spus tu, poti merge la o croitorie si sa vorbesti cu seful poate iti da de lucru.Sunt multe job-uri de vara.Succes:*

4 răspunsuri:
| con12ro a răspuns:

Barmanwinking iti zic asta pentru ca si eu sunt, si se castiga bine

| Kapkha a răspuns:

Poi lucrator la un fast food sau mai sunt oamenii aceia cu masinutele acelea mici prin parcuri

| Ursul543fanatic a răspuns:

Pai poti sa mergi la furat de flori si sa le vinzi prrrin oras de prefelabil in centru.Nu uita ca trebuie sa le faci si tu frumoase adica sa le legi cu o pamblica sau sa le parfumezi

| GRRRRRR a răspuns:

Sincer si eu caut un loc de munca de genu...ai putea vorbii cu neamurile tale(care administreaza magazine sa te angajeze ca vanzatoare cu juma' de norma)