| lamsksozixjx a întrebat:

Cum as putea sa fac bani online la 16 aniiii?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Online nu poti, fiindca nu ai varsta si nici calificarea sa poti face programare, marketing sau alte servicii care platesc serios, online.

Dar poti castiga bani foarte frumosi daca mergi la munca fizica, pe la gradini si sere, unde se munceste fizic si esti platit.

| Lukasssz a răspuns:

Influencer

| zilog a răspuns:

Să excludem video-chat-ul.

Acum să vorbim de lucruri serioase
este foarte greu cam nu prea se găsesc lucuri de făcut bani pe net.

Dar totuși ar exista o soluție magică să te uiți la cineva care are un site urât urât de tot zici că este scris in notepad
dar omul repara aere condiționate
și tu să te apuci să îi faci un site si sa i-l prezinti
exact cu datele lui
cu poze furate din RUSIA ca să nu te dea nimeni in judecata
si dacă omului ii place îti dă banii pe el
Dacă nu ii place ii spui că exact in cartierul lui mai sunt 5 firme care fac exact aceleși lucru pe care il prestează el
și dacă nu vrea să îți cumpere site-ul pentru tine este extraordinar de ușor sa schimbi datele de contact
si gata să îl vinzi concurenței care o să îl disturgă și care o să îl inchidă

Sau mai există o soluție să mergi pe la târguri sî expoziții să cumperi produse interesante fabricate manual si apoi sa le vinzi pe olx

sau sa le propui mestesugarilor artistilor plastici sa le adaugi anuturi pe olx si sa iti dea bani pentru treaba asta pentru manopera